• +38 (050) 950-76-92
  • +38 (097) 356-91-99
  • Прийом дзвінків з 9-1800 ПН-ПТ
  • Замовити дзвінок

Відгуки

Неллі
2026.05.13, 11:50

Я в шоці, вчора була в ендокринолога, на обліку по діабету. Цукор знизився до 6,3, холестерин нормальний. Лікар зменшив дозу ліків наполовину. Приймала кунжутну та гарбузову олію

Вика
2026.05.13, 11:37

Чи підходять чіа при схудненні?

Ответ:

Завдяки високому вмісту клітковини та білка насіння чіа дають тривале відчуття насичення, що допомагає контролювати апетит і зменшити калорійність раціону.

Анна
2026.05.13, 10:59

Чи підходять насіння чіа дітям?

Ответ:

Так, з 3 років. Додавайте в йогурт, кашу або смузі в кількості 1 чайної ложки на день.

Станіслав
2026.05.13, 10:58

Скільки насіння чіа можна їсти на день? 

Ответ:

Рекомендована норма — 1–2 столові ложки (15–20г) на день. Починайте з меншої кількості, поступово збільшуючи дозу, щоб організм адаптувався до підвищеного вмісту клітковини.

Андрій
2026.04.26, 19:18

Чи можна використовувати насіння розторопші у сухому вигляді?

Ответ:

Так, але для кращого засвоєння силімарину його рекомендується подрібнити (наприклад, у кавомолці) або дуже ретельно пережовувати.

Сергій
2026.04.26, 18:59

До складу лляної олії входять цінні ненасичені кислоти і велика кількість вітамінів А і Е.

Наталія
2026.01.26, 17:43

Кілька разів замовляла різні олії в Масломанії: гарбузяну, кунжутну, конопляну, рижійову, абрикосову... Подобається, що продукція завжди свіжа, з хорошими лікувальними властивостями і є прекрасним доповненням до салатів.

Таня
2025.08.13, 15:34

З великим задоволенням залишу свій відгук. Дякую Вам за те, що робите таку якісну, смачну та корисну продукцію. Замовляю у Вас олію вже вдруге. В цей раз придбала виноградну, макову, рижієву та горіхову. Виноградна виявилася найсмачніша. Використо

Ольга
2025.08.13, 15:33

Кунжутне масло дійсно класне, добре вбирається, не залишає слідів і надзвичайно смачне

Олексій
2025.08.13, 15:32

Дуже задоволені вашою продукцією. Так тримати!

Віктор
2025.08.13, 15:27

Замовляв олію насіння льону. Олія відмінна. Чудова робота магазину.

Олена
2025.08.13, 15:25

Купувала у вас лляну та гірчичну олію, олію розторопші. Приймаю натще і додаю в салати. Макове використовую як косметичний засіб. Всі олії відмінної якості, лляна не гірчить, як у деяких виробників. Дякую за швидку доставку

Сергій
2025.08.13, 15:25

Купую лляну олію та насіння тут постійно, понад 1,5 років. Якість обслуговування та якість продукції завжди чудова. Дякую.

Тетяна
2025.08.13, 15:24

Купую лляне масло постійно, дуже подобається, купила через проблемної шкіри, але приймаю у середину. Як результат - більш зволожена і пружна шкіра.

Олена
2025.08.13, 15:23

Ваш сайт мені рекомендувала подруга. Я купила лляну та гірчичну олії - вони дійсно справжні, свіжі та дуже смачні! Дякую за якісну продукцію та за оперативну обробку замовлення! Обов'язково купуватиму у вас ще!

Тетяна
2025.08.13, 15:22

Дякую, спробували Ваше чудове лляне масло і кунжутне борошно. Один недолік - після додавання кунжутного борошна до домашньої випічки - вже ніхто не худне :-) Смакота незвичайна! Здоров'я та удачі Вашій команді:-)

Марина
2025.08.13, 15:21

Вже вкотре замовляють олію чорного кмину, якість олії хороша, доставка супер-швидка. Дякую!

Ігор
2025.08.13, 15:21

Був дуже радий купівлі амарант олії, дуже був задоволений ціною та якістю.

Анна
2025.08.13, 15:19

Побачила ваші олії у магазині-кафе "Вітамін". Рижикова олія стала для мене просто знахідкою! Не так гірчить, як традиційне лляне, а склад корисних речовин – той самий! Із задоволенням вживаємо всією родиною. Тільки ось дуже незручно замо

Ответ:

Доброго дня!

Дякую за відгук. Скажіть, будь ласка, у чому складність спробуємо оптимізувати?

Наталія
2025.08.13, 15:17

Кілька разів замовляла різні олії в Масломанії: гарбузяну, кунжутну, конопляну, рижійову, абрикосову... Подобається, що продукція завжди свіжа, з хорошими лікувальними властивостями і є прекрасним доповненням до салатів. Вчора замовила й очікую че

Марина
2025.08.13, 15:14

Брала кедрова олія. Дуже-дуже сподобалося. Братиму тільки у вас. Дякую.

Тетяна
2025.08.13, 15:13

Велике спасибі, беру давно тут олії, дуже все якісно та кваліфіковано. Лляне, лляне з гарбузовим дуже подобається салат.

Олег
2016.01.22, 16:43

Масла дуже хороші, купив і дуже задоволений покупкою)

Наталія
2016.01.22, 16:41

Спасибі величезне за Вашу продукцію. Користуюся маслами кунжутним, лляним, соняшниковою не перший рік. Додаю в салати. Смачно і корисно.

Ірина
2016.01.20, 13:04

Мені подобаються салати з різними оліями. Відкрила для себе ще одну-кукурудзяна. Додаю в картоплю та салати. Подобаються смак, ціна і якість.

Залиште Ваш відгук